Okulary

OKULARY PROGRESYWNE

W naszym salonie zapewniamy szeroką ofertę najlepszych indywidualnych soczewek progresywnych ,dopasowywanych przy użyciu cyfrowych pomiarów. Zapewnia to szerokie pola widzenia i płynne przejście od strefy bliży do odległości pośrednich i dali, w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.

OKULARY BIUROWE

Oferta soczewek do pracy w bliży i odległościach pośrednich. Zapewniają większy zasięg ostrego widzenia na obszar pośredni , w przeciwieństwie do tradycyjnych soczewek jednoogniskowych. Dla pracowników biurowych ,stomatologów ,którzy koncentrują się na bliskim ale także pośrednim obszarze widzenia.

SOCZEWKI FOTOCHROMOWE

Zapewniają użytkownikom wysoki komfort widzenia niezależnie od zmiennych warunków oświetlenia. Soczewki błyskawicznie przyciemniają się na zewnątrz, uzyskując poziom zabarwienia soczewek przeciwsłonecznych. Odbarwiają się uzyskując pełną przejrzystość w pomieszczeniach. Na każdym etapie zostaje zachowana pełna ochrona przed promieniowaniem UV.

Możliwe są również soczewki zabarwiające się podczas jazdy samochodem.

Dostępne  w trzech kolorach: szarym , brązowym i zielonym.

OCHRONA PRZED ŚWIATŁEM NIEBIESKIM

Soczewki z powłoką BLUE neutralizują nadmiar niebieskiego światła emitowanego przez ekrany urządzeń cyfrowych, zapobiegając powstawaniu objawów zmęczenia (suchość, podrażnienie ,niewyraźne widzenie, zmęczenie, bóle głowy)  oferując zrelaksowane i kontrastowe widzenie.