Soczewki progresywneOkulary progresywne

Soczewka jednoogniskowa daje nam widzenie właściwe tylko do dali lub tylko do bliży . Jest to bardzo wygodne wtedy, kiedy koncentrujemy się na czytaniu książki , gazety i.t.d.Kiedy chcemy szybko spojrzeć n.p. na telewizor,musimy zdjąć okulary do bliży.Okulary progresywne eliminują ten kłopot , zapewniając nam widzenie w dali , bliży, jak i w odległościach pośrednich.

Cecha ta , w dzisiejszym szybkim funkcjonowaniu, prawie każdego z nas , pozwala na uzyskanie komfortu widzenia w każdych okolicznościach.Warunkiem spełnienia tego, jest tylko jakość zastosowanych soczewek progresywnych oraz sposób ich usytuowania względem budowy twarzy.Dlatego oferujemy Państwu soczewki progresywne uznanych firm , gwarantujące dotrzymywanie wszystkich zadanych parametrów.

 

SYSTEM VISIOFFICE

Soczewki progresywne

W naszym salonie optycznym przeprowadzamy wszystkie pomiary za pomocą systemu cyfrowej kalkulacji usytuowania soczewek VISIOFFICE

Ten system gwarantuje nam, że oddajemy Państwu produkt najwyższej jakości o wyjątkowych parametrach,zaprojektowany przez nas z myślą o indywidualnych potrzebach i preferencjach każdego człowieka.